Early music in Bruges

Early music in Bruges
 
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008

01.08.2014

20:00 - Aci, Galatea e Polifemo

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Il Giardino Armonico ensemble, Giovanni Antonini muzikale leiding, Roberta Invernizzi sopraan, Kristina Hammarström mezzo, Christopher Purves bas

02.08.2014

11:00 - Beiaardconcert

Beiaard, Grote Markt Markt Brugge
Arie Abbenes beiaard

14:00 - Fringe concert 1

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe concert 2

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

17:00 - Inleiding op het festival

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Katherina Lindekens

20:00 - La Dafne

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Cappella Mediterranea ensemble, Leonardo García Alarcón muzikale leiding, Mariana Flores sopraan, Céline Scheen sopraan, Caroline Weynants sopraan, Amélie Renglet sopraan, Zachary Wilder tenor, Riccardo Pisani tenor, Matteo Bellotto bas, Justin Kim

22:30 - Nerf

Sint-Lodewijkscollege, Auditorium Magdalenastraat 30 8000 Brugge
Zefiro Torna ensemble, Ultima Thule figurentheatergezelschap, Elise Caluwaerts sopraan, Jurgen De bruyn luit

03.08.2014

11:00 - Electric Consort

Lissewege, schuur Ter Doest Ter Doeststraat 8380 Lissewege
Zwerm

14:00 - For Ever Fortune

Lissewege, kerk 8380 Lissewege
Les Musiciens de Saint-Julien ensemble, François Lazarevitch muzikale leiding, Robert Getchell tenor

14:00 - Fringe concert 3

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe concert 4

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

16:00 - The contemporary pianoforte

Lissewege Spiegeltent
Rembrandt Frerichs pianoforte, Tony Overwater contrabas, Vinsent Planjer percussie

18:00 - 4 seasons

Lissewege, kerk 8380 Lissewege
Erik Bosgraaf blokfluit, Cordevento

04.08.2014

11:30 - Orphée

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Cyril Auvity tenor, L'Yriade ensemble

14:00 - Fringe concert 5

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe concert 6

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

20:00 - Litanies de la vièrge

Sint-Jakobskerk Sint-Jacobsstraat 8000 Brugge
Ensemble Correspondances ensemble, Sébastien Daucé muzikale leiding

05.08.2014

11:30 - Messe de Nostre Dame

Sint-Annakerk Sint-Annaplein 8000 Brugge
Tiburtina ensemble, Barbora Sojková

14:00 - Fringe concert 7

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe concert 8

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

20:00 - The modern sound of Guillaume de Machaut

Kunstencentrum De Werf Werfstraat 108 8000 Brugge
Robin Verheyen saxofoon, Russ Johnson trompet, Aton'&Armide ensemble, I Solisti del Vento ensemble

06.08.2014

11:30 - A Purcell fantasia

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Olivier Fortin klavecimbel

14:00 - Fringe concert 9

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe concert 10

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

20:00 - Masters of contrapunctus

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Hespèron XXI ensemble, Jordi Savall gamba

07.08.2014

11:30 - Variations

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Sergei Istomin cello, Viviana Sofronitsky pianoforte

14:00 - Fringe concert 11

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe concert 12

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

18:00 - Finale Internationale Wedstrijd Musica Antiqua

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
il Gardellino begeleiding

08.08.2014

11:30 - Papillons

Concertgebouw, Kamermuziekzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Elizaveta Miller pianoforte

14:00 - Fringe concert 13

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

15:30 - Fringe concert 14

Provinciaal Hof Markt 2 8000 Brugge

20:00 - Beatus vir?

Sint-Jakobskerk Sint-Jacobsstraat 8000 Brugge
Gli Incogniti ensemble, Amandine Beyer viool, Julie Fioretti sopraan

22:30 - (M)orpheus

Sint-Gilliskerk Baliestraat 2 8000 Brugge
canto LX ensemble, Frank Agsteribbe artistieke leiding, Maurice Clément orgel

09.08.2014

11:00 - Beiaardconcert

Beiaard, Grote Markt Markt Brugge
Frank Deleu beiaard

20:00 - Nova Metamorfosi

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Le Poème Harmonique ensemble, Vincent Dumestre muzikale leiding

10.08.2014

00:00 - Euskal Barrokensemble

Concertgebouw, Concertzaal 't Zand 34 8000 Brugge
Enriké Solinis gitaar & luit, Euskal Barokensemble ensemble

00:00 - Bart Quartier duo

Kerk Vivenkapelle Weststraat 8340 Vivenkapelle
Bart Quartier & friend piano & vibrafoon

10:00 - Vélo Baroque

Brugge / Ommeland

10:00 - Mengal Ensemble

Concertgebouw, Foyer Parterre 't Zand 34 8000 Brugge
Mengal Ensemble ensemble

11:30 - Lunatree

Kasteel van Male Maalsesteenweg 488 8310 Sint-Kruis
Lunatree ensemble

12:15 - Touchant

Kerk Koolkerke Smallestraat 8000 Brugge
Touchant vocaal ensemble

13:30 - Capriola di Gioia

Onze-Lieve-Vrouwekerk Kerkstraat Damme
Capriola di Gioia ensemble

14:45 - Bart Jacobs

Sint-Gilliskerk Baliestraat 2 8000 Brugge
Bart Jacobs orgel

Festival Van Vlaanderen Brugge

Ontvang alle nieuws in je mailbox

Festival Van Vlaanderen Brugge

Ontvang alle nieuws in je mailbox